Co nabízíme


Nabízíme unikátní show s nezapomenutelným zážitkem pro všechny diváky. Naše show jsou postavené na míru Všem, kteří si o ni zažádají, včetně našich kostýmů jak pro dětské dny, tak pro rytířské slavnosti. Velice rádi sdílíme naše dovednosti a zkušenosti s okolním světem a již mnohokrát jsme byli součástí dětských dnů, historických oslav a různorodých firemních akcí. A ani Vám nemusí naše show uniknout! Tak nás neváhejte kontaktovat!


Akce a show

Již od počátku se Stáj Trojan a kaskadérská skupina Caballos věnovala akcím, které nám před časem předali a díky nim jsme se za poslední roky společně dostali jak na české, tak zahraniční akce na kterých se snažíme zanechat co největší stopu. A lidé se k nám rádi vrací.  Vidět jste nás mohli na místech jako jsou:

- Prague Playoffs 2021

- Schloss Hof - das Grosse Pferde-fest (Rakousko)

- Western kemp Vochtánka

- Südtiroler RItterspiele (Itálie)                     

- Krumlovské slavnosti

- Westernové městečko Šiklův Mlýn

- Dětský den Tetín, Drahoňův Újezd

- Burg Sommereg (Rakousko)

- Den koní Eden Centrum

- JOSEFKOL 2022 Olomouc

- Dožínky Královéhradeckého kraje 

- Slavnosti řemesel Kunštát

- Den Koní Pardubice 

- Královické dožínky

- Římské slavnosti Rusovka (Slovensko)

- Brandýs nad Labem


Show které nabízíme

Džigitovka

Naše speciální show. Džigitovka neboli trikové ježdění je druh akrobacie prováděná na rychle cválajícím koni. Jsou to triky starých kozáků, kteří je využívali v boji. Později se džigitovka stala uměním, které dopřeje divákům ten největší adrenalin.

Uherská pošta

Neboli jízda ve stoje na dvou či více koních. Tento způsob ježdění můžeme zařadit k těm nejtěžším. Uherská pošta tak není pro každého "koňáka", ale diváci si ji opravdu zamilují.

Dámské sedlo

Představení drezurní a kaskadérské práce v dámském sedle, kdy dáma jezdí s obouma nohama na jedné straně doprovázena mužem či ostatními jezdci. 

Práce ve volnosti

Ukázka harmonie mezi člověkem a koněm, kdy společně splynou v jednu duši. Show, která mnoho lidem ukáže, že kůň je pro nás víc než přítel. 

Rytířské turnaje

Vrátíme Vás do středověku, kdy rytíři měřili své síly v rytířském klání. Uvidíte spoustu disciplín včetně lovení zvěře či závěrečného tjostu.

Ukázka filmového tréninku

Rádi by jste poznali jaké to je ocitnout se na filmovém place? V této ukázce Vám ukážeme všechny základní prvky, které by koně pro film měli zvládat

Ohnivá show

Oheň a kůň je ukázka opravdové důvěry mezi jezdcem a jeho koněm. V show uvidíte ohnivé prvky jak na zemi, tak na koni u kterých budete mít husí kůži. 

Garocha

Typické honácké ježdění na jedné ruce s tyčí 3,5m dlouhé s hrotem ,která se používá při práci s dobytkem při značkování či oddělování ze stáda. Garrocha se používá i při býčích zápasech na vybuzení agrese u býka v aréně . 

Římské vozy

Byli používané hlavně na přepravu věcí a materiálů. Využívali se na hry v Koloseu. Postupně se používali k boji ale kvůli velkým ztrátám se přestali používat. Teď se využívají hlavně na show jako římské závody, hry a džigitovku.